Spor dolu bir tatil sizi bekliyor...

Spor ve Fitness

Spordan vazgeçmem diyenler için fitness salonu, tenis kortu, basketbol sahası mevcut olan Kilikya Resort’te, küçük misafirlerimiz için ise muhteşem bir oyun alanı, mini disko ve eğlenceli dakikalar hazır bulunmaktadır.

Bir adet ışıklandırmalı tenis kortu ve bir adet basketbol sahası bulunmaktadır. Ayrıca yaz döneminde plaj voleybolu da vardır.

Spor tutkunu misafirlerimiz tenis salonumuzdaki modern ekipmanlarımızla formda kalmaya devam edebilirler.Adrenalin dolu bir tatil sizi bekliyor...

Su Sporları

Akdeniz’in başını Toroslara yasladığı eşsiz tatil cenneti Kilikya Resort’te eğlencenin sınırlarını aşın! Profesyonel animasyon ekibinin hazırladığı nefes kesen gösterileriyle düşsel yolculuğa çıkıp, yarışmalarla heyecanın kapısından girin.

Su kayağının keyfini, banananın kahkahasını, tenisin galibiyetini tadacağınız su ve spor aktiviteleri başınızı döndürecek. Siz aktivitelerle eğlenceli zaman geçirirken minik konuklarımız da çocuk kulübü dünyasında hayallerinin kapısını aralayacak.

Otelimizde banana, ringo, jetski, paraşüt ve su kayağı ile misafirlerimiz eğlenceli vakitler geçirebilirler.Eğlence dolu bir tatil sizi bekliyor...

Eğlence Zamanı

Gün boyu neşe dolu profesyonel animasyon ekibimizle spor aktiviteleri ve oyunlar, birbirinden yaratıcı, estetik ve eğlenceli uluslararası showlar, skeçler, müzikaller, yarışmalar, mini disko ve mini kulüp, ayda iki kez Türk gecesi, haftada bir gün canlı müzik ve her gece disko alternatifleri bulunmaktadır.

 • Animasyon

  Haftanın 6 Günü
 • Akşam Gösterisi

  Var
 • Türk Gecesi + Folklor

  İki haftada bir
 • Canlı Müzik

  Haftada bir
 • Gündüz Oyunları

  Var